O NÁS
ŽELEZÁŘSTVÍ
KAMNA - KRBY
VODOINSTALACE
AKČNÍ NABÍDKABudeme rádi, shlédneteli náš ONLINE obchod na:  www.kamnaandrlik.cz


V oddělení  KAMNA - KRBY se zabýváme výběrem interiérového vytápění. Většina našich zákazníků pod pojmen teplo chápe pouze vytápění a příjemnou atmosféru, ale zkušenost nás naučila, že existuje něco mnohem obsažnějšího.

Domníváme se, že existuje 6 druhů tepla: fyzické a atmosferické teplo a vedle toho teplo vizuální, příjemné, dlouho trvající a obnovitelné.

 

Design krbových kompletů můžeme zařadit do tří kategorií: 

  klasické

  moderní

  rustikální.

Avšak konečný vzhled krbu se vždy přizpůsobí představám a fantazii zákazníka.

Doufáme, že naše krby uspokojí jak vyznavače moderny, tak příznivce historických replik.
 

 

 

Snažíme se skloubit naši filozofii tepla Teplo v každém detailu, s bohatou historií pro výjimečnou řemeslnou zručnost. Proto navrhujeme litinová kamna a krbové vložky, vytvářející nadčasový zážitek z "tepla."

 

 

 

Naše firma zajišťuje svým zákazníkům kompletní servis při výběru krbové vložky, krbu nebo krbových kamen. Součástí servisu naší firmy je technická konzultace stavby krbů, zajištění technického řešení teplovzdušných rozvodů, zajištění projektové dokumentace zakázky, případně dodávka zakázky na klíč. Záruční a pozáruční servis našich produktů


 

 

Naše firma je výhradní dovozce celolitinových krbových vložek a ocelových krbových vložek s dlouholetou tradicí po celé Evropě.

Spolupracujeme výhradně s akreditovanými dodavateli pro oblast Pardubického kraje.

 

Naším cílem je vždy spokojený zákazník, kterému bude od nás dodaný krb, krbová vložka nebo krbová kamna zárukou kvality, spolehlivosti a funkčnosti po dlouhá léta. Naším cílem je vždy spokojený zákazník, kterému bude od nás dodaný krb, krbová vložka nebo krbová kamna zárukou kvality, spolehlivosti a funkčnosti po dlouhá léta.
 

 

Výběr z našeho sortimentu:

 

krbová kamna

krbové vložky

typové stavebnice

přislušenství

krbové mřížky

komínové systémy