O NÁS
ŽELEZÁŘSTVÍ
KAMNA - KRBY
VODOINSTALACE
AKČNÍ NABÍDKA
Firma ŽELEZÁŘSTVÍ  Andrlík s.r.o., otevřela první prodejnu již v roce 1995, na ulici Eimova v městě Poličce. Firma se již za nedlouho stala předním železářstvím v Poličském regionu. Poměrně mladá firma se rychle rozvíjela díky širokému sortimentu železářství pro stavebníky, truhláře, zámečníky, instalatéry, zahrádkáře apod. To umožnilo v roce 1997 otevřít novou pobočku, s velkoobchodním a maloobchodním prodejem vodoinstalačního a topenářského zboží opět v Poličce na ulici T. Novákové.Pro své další rozšíření si firma vybrala v roce 2000 blízké okresní město Svitavy. Díky velké poptávce zákazníků a nutnosti rozšíření sortimentu, byla v roce 2004 postavena  a zkolaudována nová patrová prodejna s vlastním parkovištěm na ulici Máchova Alej 2177/7 o cekové rozloze 1240 m2. Prodejna ve Svitavách se také mimo velkoobchodu a maloobchodu s železářským zbožím zabývá prodejem  zahradního nářadí,    kutilských potřeb,  nástrojů a strojů pro profesionály ,krbových kamen, kotlů, sporáků , příslušenství, spojovacího materiálu, stavební chemie, kotevní techniky. Importujeme různé komodity - kolečka, nástroje, el. zařízení, kompresory,   vzduchotechnické prvky, pneustroje atd.

 

V rámci rozvoje firmy byla prodejna ve Svitavách rozšírena do prvního patra, kde byl sortiment rozšířen o krbové kamna, krbové vložky, sporáky a vodo-instalační materiál. Naším cílem je vždy spokojený zákazník, kterému bude od nás dodaný krb, krbová vložka nebo krbová kamna zárukou kvality, spolehlivosti a funkčnosti po dlouhá léta.

 

Ke zkvalitnění prodeje přispívá i internetový obchod: www.kamnaandrlik.cz

 


 

 

SANIMAX - Andrlík, Chvála s.r.o., tato pobočka se  specializuje na velkoobchodní i maloobchodní prodej - vodoinstalačního, topenářského, plynařského materiálu, sanitární techniky, obkladů-dlažeb,sauen , návrh a dodávky koupelen atd. (LAUFEN STUDIO). www.sanimax.cz